Wesela

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza aktualną Ofertą Weselną. Znajdziecie w niej Państwo między innymi propozycje menu weselnego oraz informacje o dostępnych salach weselnych i noclegach. Szczególnie polecamy organizację przyjęcia weselnego w naszej najbardziej okazałej, nowo wybudowanej sali – Oranżerii. W przypadku odpowiedniej pogody oferujemy możliwość zaślubin na tarasie Restauracji Szmaragdowej znajdującym się na tyłach Pałacu, na mostku lub w jednym z najpiękniejszych miejsc w naszym parku, czyli pod 260-letnim dębem.

W przypadku zainteresowania organizacją uroczystości weselnej, prosimy kierować zapytania na adres rezerwacje@wiejce.pl

Lata doświadczeń pozwoliły zdobyć wspaniałych współpracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby w tak ważnym dla Państwa dniu, nie został pominięty żaden szczegół."

   Fotografia

Aby wybrać profesjonalnego fotografa ślubnego niekiedy jest bardzo trudno. Jeśli Młoda Para zmaga się z ciężkim wyborem, to na pewno nie u nas. Polecamy z czystym sumieniem Możemy polecić www.whiteway.pl Profesjonalną Fotografię ślubną z Poznania jak również INNA Studio również z Poznania.

Posiadają doświadczenie w fotografii profesjonalnej, a ich zdjęcia łączą w sobie elegancką klasykę i przebojowość.

Więcej szczegółów:

www.facebook.com/whiteway.photo

www.facebook.com/innastudio.mr/

   Florystyka

Ściśle współpracujemy z pracownią florystyczną „Kwiaty i Miut” z Poznania. Zespół młodych i kreatywnych florystów już nieraz zaskakiwał Młode Pary swoją pomysłowością i innowacyjnymi dekoracjami ślubnymi. Pracownia obsługuje Klientów również w języku angielskim.
www.kwiatyimiut.pl

Rekomendujemy Państwu ponadto lokalne florystyki, z którymi mamy przyjemność współpracować od lat. Ich wieloletnia obecność na lokalnym rynku stanowi najlepszą gwarancję usług. Więcej informacji otrzymacie Państwo podczas spotkania z naszym doradcą ślubnym,

Jedną z takich lokalnych firm jest firma DekoSerwis, która w sposób kompleksowy zajmuje się przygotowaniem aranżacji, zarówno w miejscu zaślubin jak i przyjęcia weselnego:
https://www.facebook.com/dekoserwis/

   Sesja fotograficzna w Majątku

Młode Pary oragnizujące przyjęcie weselne w Pałacu, mają możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej – Gratis

Młode Pary, które nie organizowały przyjęcia w pałacowych progach mają również możliwość  zorganizowania sesji ślubnej w Majątku. Na życzenie Nowożeńców, po wcześniejszej rezerwacji, będą mogli uwiecznić tak ważne dla siebie chwile w scenerii angielskiego parku i we wnętrzu Pałacu.

W celu rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją:
Tel: (48 95) 717 31 30
Adres e-mail: rezerwacje@wiejce.pl

Cennik:

Park 50,-
Park i wnętrze Pałacu (parter) 100,-
Park, wnętrze pałacu i apartament 300,-