Spotkania i konferencje

Dysponujemy ośmioma salami konferencyjnymi, oraz 130 miejscami noclegowymi. Co ważne – mamy  17 lat doświadczeń, co pozwala nam organizować Państwa spotkania z poczuciem pewności, że nie ominiemy żadnego najdrobniejszego szczegółu.

Spis sal

Sala Balowa

Usytuowana na pierwszym piętrze. Najbardziej reprezentacyjna sala, połączona z obszernym tarasem zapewnia widok na park angielski. Sala ma powierzchnię 100 metrów kwadratowych. Istnieje możliwość podziału Sali Balowej na dwie mniejsze. Sala posiada dzienne oświetlenie z możliwością zaciemnienia. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni.

 

Sala Jadalna

Niewątpliwie pamięta czasy wyjątkowych obiadów wielu rodzin, które od stuleci zamieszkiwały Pałac. Dzisiaj jest dostępna także dla Państwa, dzięki czemu możecie zorganizować w niej spotkanie biznesowe.

Sala Szmaragdowa

Pełni funkcję sali restauracyjnej, jest z bezpośrednim wyjściem na Taras Ogrodowy. Sala może zostać podzielona na mniejsze segmenty – idealnie nadaje się na zorganizowanie kameralnej kolacji, jak i wystawnego obiadu dla 100 osób.

Sala Rycerska

Znajduje się w podziemiach Pałacu. Ze względu na charakter sali idealnie nadaje się ona na projekcje, prezentacje, wykłady, jak również bankiety i imprezy tematyczne. W układzie teatralnym sala o powierzchni 100 metrów kwadratowych może pomieścić 110 osób, a w układzie bankietowym 90 osób.

Oranżeria

Znajduje się w samym sercu naszego Parku. Sala została wyposażona w klimatyzację oraz nowoczesny sprzęt audio-wizualny, dzięki czemu doskonale nadaje się na organizację konferencji, szkoleń czy imprez okolicznościowych. Łączna powierzchnia sali to 250m2, która w wariancie kinowym pomieści 180 osób. Połączona jest z tarasem o powierzchni 100m2.

 

Ogród Zimowy

To wspaniała przestrzeń, w której możemy zaproponować Państwu organizację spotkań biznesowych. Zapewnia dyskrecję oraz spokój potrzebny podczas rozmów biznesowych.

Altana Parkowa

Jest idealnym miejscem na zorganizowanie grilla oraz wieczornej biesiady, może pomieścić 40 osób. Zostały przy niej ustawione drewniane ławy i stoły, przy których zasiada kolejne 30 – 40 osób.

Pałacowa Piwniczka

Znajduje się w podziemiach Pałacu, wśród XVIII-wiecznych odkrytych murów. Posiada własny bar, system nagłośnienia, kamienny kominek oraz wygodne sofy. Doskonale sprawdza się przy organizacji imprez integracyjnych.

Sale: Klonowa i Kasztanowa

To profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale szkoleniowe dla 40/50-osobowych grup. Sale zlokalizowane w Folwarku.

—— Szczegółowa Oferta Konferencyjna ——