Fotografia i Florystyka

Lata doświadczeń pozwoliły nam zdobyć wspaniałych współpracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby w tak ważnym dla Państwa dniu, nie został pominięty żaden szczegół.

 

Fotografia

Profesjonalny fotograf ślubny Tomasz Frąk obsługuje wesela, a także inne uroczystości w Pałacu. Ponadto wykonuje także sesje ślubne w naszych wnętrzach. Pan Tomasz posiada doświadczenie w fotografii profesjonalnej, a jej zdjęcia łączą w sobie elegancką klasykę i przebojową nowoczesność. Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/FRAKFOTO/

:

Florystyka

Ściśle współpracujemy z pracownią florystyczną "Kwiaty i Miut" z Poznania. Zespół młodych i kreatywnych florystów już nieraz zaskakiwał Młode Pary swoją pomysłowością i innowacyjnymi dekoracjami ślubnymi. Pracownia obsługuje Klientów również w języku angielskim.

www.kwiatyimiut.pl

 

Rekomendujemy Państwu ponadto Centrum Dekoracji Ceremonia, które niejednokrotnie współpracowało z nami przy organizacji ślubów.

ceremonia.poznan.pl

 

Sesja fotograficzna w Majątku

Zapraszamy Młode Pary do skorzystania z możliwości zorganizowania sesji ślubnej w Majątku. Na życzenie Nowożeńców, po wcześniejszej rezerwacji, będą mogli uwiecznić tak ważne dla siebie chwile w scenerii angielskiego parku, we wnętrzu Pałacu i w zaciszu naszych apartamentów.

 

W celu rezerwacji prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją:

Tel (48 95) 717 31 30

Adres e-mail: rezerwacje@wiejce.pl

 

Cennik:

Park - 50 zł

Park i wnętrze Pałacu - 100 zł

Park, wnętrze Pałacu i apartament - 150 zł