Podaruj Prezent

Szanowni Państwo,

 

zdając sobie sprawę, jak wielkie znaczenie w polskiej tradycji mają święta i uroczystości naszych bliskich, i jak wiele starań dokłada każdy z nas, aby ten czas był wyjątkowy, przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję. Wiemy, jak wielką wagę odgrywa oprawa wydarzenia, ale także upominki, którymi obdarowujemy rodzinę i przyjaciół. Naszym wyborom towarzyszą często wątpliwości dotyczące ich słuszności. Postaramy się Państwu pomóc w jego dokonaniu.

 

Postanowiliśmy zaproponować Państwu skorzystanie z okolicznościowych voucherów, którymi możecie obdarować swoich bliskich: rodzinę i przyjaciół. Oferujemy Państwu możliwość zaproszenia bliskich na kolację lub podarowanie im w prezencie pobytu w Majątku.

 

Cennik:

Czterodaniowa kolacja Szefa Kuchni z lampką wina dla dwóch osób: 150 złotych

Jednodniowy pobyt w Pałacu z obiadokolacją wg SzefaKuchni i lampką wina oraz śniadaniem dla dwóch osób: 350 zł

 

Vouchery okolicznościowe będą możliwe do realizacji przez cały rok 2017. Jednak w trosce o komfort naszych Gości prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją w celu ustalenia dogodnego terminu.

 

W celu bliższego zapoznania się z propozycją, ustalenia szczegółów, a także dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recpecją.