Majątek Ziemski Pałac Wiejce, miejscem NieZiemskich spotkań...

Szanowni Państwo,

 

serdecznie zapraszamy do zapoznania się i do skorzystania z naszej tegorocznej Oferty Konferencyjnej. Wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, spotkań integracyjnych oraz szkoleniowych sprawia, że każda impreza w Majątku będzie niezapomnianym i dobrze wspominanym wydarzeniem.

 

Na uczestników spotkań konferencyjncyh w listopadzie czeka jesienne ognisko w pałacowym parku przygotowane na koszt Majątku. Ponadto firmy, które zdecydują się na skorzystanie z terminu w listopadzie będą zwolnione z opłat za wynajem sal szkoleniowych.

 

 

 

Pragniemy podkreślić, że do każego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować do jego potrzeb organizacyjnych oraz finansowych.

Współpracując z wieloma sprawdzonymi firmami eventowymi, gotowi jesteśmy zapewnić również wszelkie dodatkowe atrakcje, od tych najbardziej popularnych po te nietuzinkowe i pod wieloma względami wyjątkowe.

 

W celu przygotowania oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: 95 717 31 30 (Recepcja) lub rezerwacje@wiejce.pl